Prohledat tento blog

čtvrtek 6. ledna 2011

Combi lipo neboli kombinovaná liposukce

Jedná se o mini invazivní liposukci v lokální anestezii na bázi unikátního spojení nejmodernějších přístrojů Body-Jet, Smart-Lipo a LPG.

Přístrojem Body-Jet působením vodního paprsku s místním anestetikem bezbolestně a jemně odsajeme tuk z problémových partií a následným použitím laserového paprsku přístroje Smart-Lipo vypneme kůži. Unikátní spojení těchto dvou přístrojů násobí účinky liposukce a tukové buňky jsou z těla odstraněny maximálně ohleduplně a jednou provždy. Po několika dnech po zákroku doplníme rekonvalescenci technikou LPG a dovedeme zákrok do absolutní dokonalosti. LPG urychlí hojení, vypne pokožku, vyhladí jizvy a mimo jiné tento proces napomáhá k rozproudění lymfatických cest a tudíž je dobrý i na boj s celulitidou.

Combi lipo
- zákrok vhodný k odstranění tuku v ne příliš vhodných partiích jako jsou boky, hýždě, kolena, vnitřní stehna, paže aj.

- zákrok trvá maximálně hodinu v lokální anestezii a je zcela mini invazivní (ambulantní)

- zákrok je vhodný pro ženy i muže

fotka před (boky)fotka těsně po zákroku - body jet a smart lipo (boky)

 fotka před (boky)

fotka těsně po zákroku (boky)

zpověď pacientky "Jeden rok po zákroku" zde

Pooperační péče:
Pacient po liposukci nosí kompresivní prádlo na partiích, které se odsávaly. Toto kompresivní prádlo se nosí nepřetržitě 4 týdny. 
Cca 3 den po liposukci si můžete prádlo sundat a osprchovat se (bez mýdla), tímto procesem postupně odpadnou i náplasti z ran (netrhat!). Ráno i večer partie mažeme a masírujeme, hned poté opět navlékneme kompresivní prádlo. Cca od 4 dne je čas začít navštěvovat LPG.exkluzivně
MUDr. Patrik Paulis
obj. 734 578 800My Great Web page
Komentáře