Prohledat tento blog

pondělí 3. května 2010

pro Playboy - zvětšení penisu vs. zvětšení G-bodu


 „Větší penis? Raději zaplaťte zvětšení partnerčina G bodu!“ : radí MUDr. Patrik Paulis

Počet lidí, kteří jsou nespokojeni se svým tělem, stále narůstá. A protože i plastická chirurgie má pomyslné hranice zdravého rozumu, může se vám stát, že uslyšíte: „Bohužel, to nepotřebujete!“. Jde samozřejmě i o poměr mezi reálně možným výsledkem a rizikem, či mírou zlepšení, korekcí často jen minimálního defektu. Jestli je ten problém jen v hlavě klienta, je samozřejmě operace kontraindikována. Plastik by měl mít tudíž jistou míru estetického cítění a neslibovat něco, co bude ve výsledku vypadat nenormálně! S tím souvisí i zvětšení či rozšíření penisu, které je sice možné operativně provést, avšak není doporučovaným zákrokem. Podrobně dále.
PENIS
Je široce rozšířeným názorem, že délka penisu má přímou souvislost se sexuální výkonností muže nebo uspokojením partnerky během pohlavního styku, sexuologové a především ženy samotné však tento názor odmítají. Uvádí se, že délka normálního penisu je v klidovém stavu 6–10 cm a při erekci 11–17 cm. A tak, pánové, pokud jste hezký průměr, věnujte se raději praktikám než žádostem směřovaným k plastikům. Chirurgové sice mají ve svém arzenálu techniky jak na prodloužení, tak na rozšíření penisu, mužské ego ale neodoperují. Všechny záležitosti týkající se pohlavního údu lze hodnotit jako problematiku vysoce choulostivou po všech stránkách, jejíž objektivní hodnocení je nestandardní a vysoce individuální. Je tudíž třeba dodat fakt, že výrazný vliv na estetické hodnocení vzhledu penisu má mimo jiné i nedefinovatelný vliv psychiky, a to jak muže, tak i u jeho sexuálních partnerek (partnerů). V tomto případě bych snad doporučil výměnu nebo jinou formu léčby.

Prodloužení penisu: Technicky je to sice jednoduchá operace, ale chirurg Vám nesmí opomenout říct, že cca u 1/3 případů dojde díky jizvení paradoxně k ještě většímu zkrácení a cca u 1/3 dojde „jen“ k návratu do původní délky. Když si to vezmete, tak riziko šplhá k neuvěřitelně vysokému procentu neúspěchu, cca 2/3. Takže prodloužit ano či ne? Vřele NEdoporučuji!
Rozšiřování penisu: je mnoho technik jak přidat objem, ale nedodáme ho nikdy do glans penis.  Rozšíříme pouze tělo, a to asi velký smysl nemá.
Tady bych ovšem doporučil odeslat partnerku k provedení tzv. zvětšení G bodu. V Americe velmi oblíbená metoda, u nás v tuto chvíli slušně se zabíhající novinka, aplikace (samotný zásah) zabere 10 sekund a partnerská rozkoš zaručena na 6 měsíců. Můj názor? Riziko je mnohem nižší než u prodloužení či rozšíření penisu a výsledek je, neuvěřitelných 87% žen udávající zlepšení orgasmu!
Typický příklad moderní plastiky, žádná jizva, krátká rekonvalescence, vysoká účinnost, ale hlavně, operace partnerky a ne Vás.
Historie G-bodu
Přestože přímé důkazy chybí, předpokládá se, že už starověké kultury tento bod znaly. Záznamy ze 4. století před n. l. se zmiňují o rozdílech ženské „červené a bílé tekutiny”. Také Indiáni se ve svých lidových bájích zmiňují o tom, jak se při pohlavním styku „mísí mužské a ženské šťávy“. Ale první zmínka o tomto bodu se objevila až roku 1950 v Evropě, v článku časopisu „International Journal of Sexology“, který vznikl na základě „soukromého“ výzkumu německého gynekologa Dr. Ernsta Gräfenberga (1881 – 1957), kde popisoval velmi citlivou nervovou pleteň ve vaginální sliznici jako nejdráždivější místo v pochvě ženy. Ve svých tvrzeních vycházel z údajů pacientek, aniž by je doložil objektivními důkazy, proto článek nevzbudil u odborné veřejnosti větší pozornost. Až do roku 1978, kdy byl dvojicí Perry ,Whippleová zkoumán a také pojmenován.  Samotný termín „bod G“ byl poprvé použit v roce 1982 v knize Ladase a spoluautorů „The G-Spot and Other Discoveries about Human Sexuality“.
Má ho? Je mnoho názorů
G - bod nazýván také G-shot, ohnisko ženského sexuálního vzrušení, považováno za nejdůležitější erotogenní zónu ženy, kterou hledají ženy mnohdy celý život bez známky pozitivního výsledku. A právě proto vzniklo mnoho studií, testů a názorů na jeho existenci. Jedním z nich je, že ženy, které jsou schopny dosáhnout vaginálního orgasmu (označován také jako „poševní orgasmus“), dokazují existenci G-bodu (a tudíž jsou jasnými adeptkami na zvětšení G-shotu) než ženy dosahující jen orgasmu klitorálního. Tam se, bohužel, spekuluje nad tím, že G-bod jejich pochva neobsahuje. Já s tím z anatomického hlediska rozhodně nesouhlasím. Myslím, že otázka dosáhnutí orgasmu je tak trochu závislá i na psychické zátěži ženy nebo i studu. Dokážete li partnerku uvolnit tak, aby na nic nemyslela a nesoustředila se na okolní rušivé vjemy, tak je nalezení G bodu jistě na dosah. Pokud je i přesto partnerka bez výsledku, nespěchejte a dejte si na čas.

A jak ten zapeklitý bod G vlastně najít?
Ve dvou se to lépe táhne, proto než pošlete svou partnerku k plastikovi, pomožte jí s hledáním. Velikost a umístění bodu G se u každé ženy liší. Obvykle se nachází přímo za stydkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně 3–5 cm od poševního vchodu. Tato horní část pochvy, kde se spletenec nachází, by měl být na dotek velmi příjemný a tření plochy, kde se bod G nachází, by ženě mělo dělat dobře.  Návod můžete najít zcela běžně třeba na internetu.
Augmentace neboli zvětšení bodu G
Již Gräfenberg tvrdil, že pokud je bod G během sexuálního aktu bezprostředně drážděn (například prsty během masturbace, penisem nebo jiným předmětem zasunutým do vaginy), dosáhne mnoho žen orgasmu. Avšak ne vždy k takovému tření dojde, a proto plastičtí chirurgové přichází s ojedinělým úkonem, augmentací neboli zvětšením bodu G  a většině žen tak nabízí pomoc ke zlepšení pocitů nejen při souloži. 
Co Vás v ordinaci čeká?
Jde o bezbolestný ambulantní výkon, prováděný v lokálním umrtvení. Plastický chirurg pomocí injekční stříkačky vpraví do tkáně (G-bodu) kyselinou hyaluronovou (kolagen), čímž dojde k většímu, tvrdšímu a také citlivějšímu bodu. A zázrak je na světě, větší třecí plocha, užší průnik, tudíž lepší dostupnost a styk se stává být příjemnějším s úspěšnějším závěrem.
Jak se připravit?
Kromě toho, že je potřeba prokázat absolutní zdraví ženy, musí být schopná plastikovi během konzultace uvést místo svého G bodu. Ačkoli jste si mnuli ruce, pánové, že si Vaše partnerka užijete v ordinaci legraci při hledání, mýlili jste se, lékař za Vás G bod hledat nebude.

Za pár minut je po všem!
Konzultací a samotnou augmentací, která trvá pouhých pár vteřin, strávíte v ordinaci maximálně 30minut. Pacientka se po 4 hodinách po ošetření může zařadit do normálního sexuálního života.
Může se hodit: Ženská ejakulace neboli mokrý orgasmus
Orgasmus může být provázen výronem tekutiny (ejakulace) vzdáleně připomínající sperma z močové trubice, někdy je tento výron označován jako ženská ejakulace. Tato tekutina není moč. Jedná se pravděpodobně o výměšek žlázy, která je u ženy obdobná mužské žláze předstojné (prostata).
Dobrá zpráva na závěr, augmentace G-shot vydrží až 6 měsíců a lze ji aplikovat opakovaně.

MUDr. Patrik Paulis,web www.patrik-paulis.com , online poradna na http://www.facebook.com/plasticpatrik .